Nabídka práce > DOJIČ/KA SKOTU MZDA 31000 Kč

DOJIČ/KA SKOTU MZDA 31000 Kč

Náplň práce

HLEDÁME DOJIČE DOJIČKY SKOTU DO PŘEROVA

Moderní zemědělská společnost s více než 60letou historií hledá pro svou farmu nedaleko Přerova pracovníky na dojení skotu.

- práce spočívá čistě v obsluze moderního dojicího zařízení a jeho přípravě pro dojení.
- pracujese v zastřešených halách
- práce není složitá, velmi rychle se zaučíte
- 2směnný režim:
ranní 4-11,30; odpolení 11- 19,30 (či podle situace, ale v obdobných časech), pracuje se i o víkendech (zvířata nepočkají).

Vhodná jak pro ženy tak pro muže.

Pracovní režim: 3xranní, 3x odpolední, 3x volno.

Smlouva na HPP, nástup co nejdříve.

Požadavky

- ochota pracovat v daném směnném režimu a občas i o víkendech a svátcích
- ochota ráno vstávat do práce
- ochota pracovat u zvířat

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Ostraha a bezpečnost, Ostatní,
  • Plat: Od 30000 CZK do 31000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Celková měsíční mzda v rozmezí 30-31 000 Kč hrubého. Dovolená 25dní/rok Zákonné příplatky Prémie a bonusy dle produktivity vaší práce.
  • Místo pracoviště: Přerov