Nabídka práce > NATĚŘAČ/KA - LAKÝRNÍK/CE - Nástupní mzda 25 000 Kč

NATĚŘAČ/KA - LAKÝRNÍK/CE - Nástupní mzda 25 000 Kč

Náplň práce

Máte zkušenost s lakováním? Umíte si připravit povrch před nanesením nátěru? Hledáte práci, kam budete moci nastoupit ihned?

Již nehledejte a pojďte pracovat jako lakýrník/ce do společnosti, kde budete mít jistotu stabilního zaměstnání.

Co bude Vaší pracovní náplní?

- příprava a posouzení stavu povrchu plochy před lakováním
- příprava tmelu, tmelení ploch
- provádění povrchové úpravy stříkáním, natíráním

Zašlete nám Váš životopis!

Požadavky

- SOU technického směru výhodou,
- zkušenosti s lakováním a povrchovou úpravou materiálu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 23500 CZK do 25500 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - po roce ve společnosti zajímavý příspěvek na penzijní a životní pojištění - po půl roce ve společnosti příspěvek na dovolenou pro zaměstnance i rodinné příslušníky - finanční podpora sportu, kultury a zdraví - příspěvek na stravování. - 5 týdnů do
  • Místo pracoviště: Nymburk