Nabídka práce > VINOHRADNÍK/AGRONOM ve vinohradu

VINOHRADNÍK/AGRONOM ve vinohradu

Náplň práce

Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici Vinohradník/Agronom.

Co budete mít na starosti?

* organizování prací ve vinicích
* znalost veškerých prací prováděných během roku ve vinicích (ručních i mechanizačních)
* příprava a údržba vinic v rámci podmínek IP
* identifikace chorob a škůdců a ochrana před nimi
* sledování procesu zrání vinných hroznů
* vedení kolektivu lidí
* plánování úkolů, kontrola jejich provedení, zodpovědnost za celý proces

Požadavky

Jaké jsou na pozici požadavky?

* praxe v oboru vinohradnictví, případně sadařství a příbuzných oblastech podmínkou
* znalost zákona o vinohradnictví a vinařství – problematiky IP
* prokazatelný vztah k pěstování vína
* zájem o problematiku révy a sledování nových trendů
* schopnost vést tým
* fyzická zdatnost
* časová flexibilita

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Ostraha a bezpečnost, Ostatní,
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * bonusy/prémie * příspěvek na stravování * firemní auto k dispozici * mobil, notebook
  • Místo pracoviště: Mikulov