Nabídka práce > PRODEJCE - MLADÁ BOLESLAV až 30 000 Kč/měs.

PRODEJCE - MLADÁ BOLESLAV až 30 000 Kč/měs.

Náplň práce

Máte zkušenosti s prodejem technických produktů, baví Vás komunikace s lidmi a hledáte si práci v Mladé Boleslavi?

Pokud ano, tak nám neváhejte poslat svůj životopis!

Vaší náplní práce bude:
* prodej zboží a služeb zákazníkům
* poskytování odborných informací zákazníkům
* práce se zbožím v prodejně a skladu prodejny
* spoluúčast na tvorbě expozic sortimentu a nápaditého vzhledu prodejny
* výdej zboží zákazníkům

Nástup: ihned
Lokalita: Mladá Boleslav
Mzda: 15 000 Kč - 30 000 Kč/měs.
Pracovní doba: Po-Ne - plánování směn (dvanáctihodinové směny)

Požadavky

* zkušenosti s prodejem technického produktu
* běžná znalost práce na PC
* řidičský průkaz sk.B
* ochota a příjemné vystupování

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Management,
  • Plat: Od 15000 CZK do 30000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * Stravenky v hodnotě 100 Kč/den * sleva na firemní produkty
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav