Nabídka práce > TECHNIK KVALITY | MLADÁ BOLESLAV

TECHNIK KVALITY | MLADÁ BOLESLAV

Náplň práce

Pro našeho klienta zabývající se vývojem a konstrukcí v automotive hledáme vhodné kandidáty pro nový projekt v Mladé Boleslavi.
Na pozici TECHNIK KVALITY MONTÁŽNÍHO A LOGISTICKÉHO CENTRA Vás bude čekat:

- kontrola dílů
- oprava vadných dílů
- vyčíslení nákladů
- komunikace se zákazníkem, externím dodavatelem
- úzká spolupráce s inženýrem kvality
- komunikace s ostatními odděleními napříč firmou
- kontrola stavu skladu

Požadavky

- SOU nebo SŠ vzdělání nejlépe technického směru
- zkušenost z automotive výhodou
- manuální zručnost, spolehlivost, preciznost, časová flexibilita
- koordinační a komunikační dovednosti
- zkušenosti s lakovanými díly výhodou
- řidičský průkaz skup. B
- ochota pracovat v třísměnném provozu; aktuálně jednosměnný provoz

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. plat - 5 týdnů dovolené + 4 dny dispozičního volna navíc - bonus za docházku - příspěvek na stravování - příspěvek na jazykové kurzy - příspěvek na penzijní připojištění - karta Multisport - kariérní postup - zajímavá a kreativní práce u spol
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav