Nabídka práce > Inženýr zákaznické kvality

Inženýr zákaznické kvality

Náplň práce

Hledáme inženýra zákaznické kvality!
Víte, co je systém 8D? Hovoříte anglicky a hledáte práci v moderní mezinárodní firmě?
Pokud odpovídáte ano a máte v oblasti kvality zkušenosti, pošlete nám CV co nejdříve.

Vaše náplň práce na pozici bude spočívat v:
* komunikaci se zákazníkem
* řešení reklamací
* vytváření kontrolních plánů na výrobky
* provádění analýz, přípravě dokumentace

Požadavky

* alespoň 2 - 3 roky zkušeností v oblasti zákaznické kvality
* výhodou je znalost automotive prostředí
* velmi dobrá znalost angličtiny, němčina výhodou
* MS Office pokročile
* asertivní chování, schopnost urovnat konflikty, vyjednávat

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 40000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Výkonnostní bonus až 4 000 Kč * Zajištěné ubytování v centru Liberce * Dotované stravné od 16 Kč * 5 týdnů placené dovolené * Závodní lékař, zdravotní preventivní program * Příplatky za odpolední směnu
  • Místo pracoviště: Liberec