Nabídka práce > OBCHODNÍ MANAŽER - IT PRODUTKY

OBCHODNÍ MANAŽER - IT PRODUTKY

Náplň práce

Hledám obchodníka pro vyhledávání nových obchodních příležitostí v oblasti digitální identity a bezpečnosti mobilních aplikací.

čeká Vás:
- vyhledávání a identifikace nových obchodních příležitost v oblasti digitální identity a bezpečnosti mobilních aplikací
- příprava individualizovaných nabídek, smluv a prezentace společnosti a jejich řešení na konferencích
- budování dlouhodobých vztahů se zákazníky jako předpoklad dalšího rozvoje dodávaných řešení
- mapování trendů ve vyvíjejících se potřebách zákazníků a impulsy pro jejich promítání do nabídky společnosti

Požadavky

- zájem o informační technologie
- obchodní smýšlení
- komunikační a prezentační schopnosti i v anglickém jazyce
- zkušenost s obchodní agendou
- řidičský průkaz skupiny B.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - obědy přímo ve firmě, případně stravenky - dovolená nad rámec zákonné normy (motivační program podle odpracovaných let ve firmě) - placené profesní kurzy, certifikace na zvýšení znalostí v oboru - pružná pracovní doba - čerstvé ovoce a zelenina
  • Místo pracoviště: Olomouc