Nabídka práce > OPERÁTOR VE VÝROBĚ - 2 směny

OPERÁTOR VE VÝROBĚ - 2 směny

Náplň práce

Pro našeho klienta, výrobní společnost vyrábějící zdravotnickou techniku, hledáme šikovné OPERÁTORY.

Jedná se o velmi drobnou manuální práci - pájení, šití, montáž zdravotnického materuálu. Práce s mikroskopem a lupou.

Práce na 2 směny (6:00-14:00 a 14:00 - 22:00) PO-PÁ.

Nástup možný od 1.9. 2020

Pokud můžete nabídnout zkušenost s velmi drobnou manuální prací, zašlete CV na sona.lunakova@grafton.cz nebo volejte na 724 748 142 .

Požadavky

- manuální zručnost: zkušenost s velmi drobnou manuální prací (např. pájení)
- výhodou zkušenost ve výrobní firmě zabývající se zdravotnickou technikou
- schopnost dodržovat pracovní a výrobní postupy
- spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost
- nástup možný:1.9.2020

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Plat: Od 0 CZK do 130 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 130 Kč/hod hrubého - po zkušební době odměny - 2 směny (ranní a odpolední) - 80kč stravenky - 5 týdnů dovolené - místo pracoviště: Hradec Králové
  • Místo pracoviště: Hradec Králové