Nabídka práce > Operátor chatu

Operátor chatu

Náplň práce

Jako operátor chatu budeš odpovídat na běžné a erotické zprávy na síti pro dospělé, založené na fantasii. Budeš mluvit se zákazníky o všech možných tématech. Budou ti přidělovány různé role, podle toho, co Tvůj zákazník chce. Někteří klienti si také chtějí jen povídat o každodenním životě s někým opačného pohlaví. Krátké řeči o věcech jako práce, kultura, počasí, vztahy atd. Tvojí identitu nebudou zákazníci znát, protože budou předpokládat, že jsi osoba, které píší.

Požadavky

Jako operátor chatu musíš mít vynikající schopnost pro psaní. Musí Ti být 18 let nebo víc, což potvrzujeme pomocí tvého ID. Musíš přijmout naše prohlášení o ochraně soukromí, protože pracujeme s osobními daty našich zákazníků. Také musíš vlastnit počítač a internetové připojení. Po zakončení školení musíš napsat alespoň 200 zpráv týdně. Jedině tak zůstaneš aktivní. Toto množství není těžké dosáhnout, takže to nebude problém.

Nabízíme

Práce odkudkoli budeš chtít
Potřebuješ jen počítač a internetové připojení
Ty rozhodneš, kdy budeš pracovat
Ty rozhodneš, jak moc budeš pracovat
100% anonymní
Pouze chat, bez webkamery

Další informace

Další informace a registrace na pozici na:

Informace o pozici

  • Chat-z-domu
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Zákaznický servis,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 8 a 12 centů za zodpovězenou zprávu.
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: Maminky na MD, OZP, studenty, OSVČ, zaměstnance
  • Místo pracoviště: Celá ČR