Nabídka práce > VÝKONNÝ ŘEDITEL s AJ, 150 000 Kč

VÝKONNÝ ŘEDITEL s AJ, 150 000 Kč

Náplň práce

Hledáme zkušeného VÝKONNÉHO ŘEDITELE pro řízení úspěšné jihočeské výrobní společnosti.

Nabízíme extrémně zajímavou pracovní náplň a atraktivní finanční ohodnocení!

Na této pozici budete zodpovědný mimo jiné za:
- kompletní řízení firmy s více než 300 zaměstnanci
- přípravu a realizaci kompletní strategie společnosti
- dosažení předem stanovených cílů, jejich průběžné hodnocení
- ekonomické výsledky společnosti

Pro více detailů pište a posílejte své životopisy na adresu ewa.stepowska@grafton.cz

Požadavky

Vhodný uchazeč může nabídnout:

- VŠ vzdělání (ideálně technického, případně ekonomického zamření)
- Minimálně 5 let zkušenost na podobné pozici – nutná praxe ve vedení výrobní společnosti s minimálně 150 zaměstnanci
- AJ, umožňující profesionální práci, účast na jednáních s klíčovými zákazníky
- Alespoň mírně pokročilá znalost německého jazyka velkou výhodou
- Zralá osobnost s přirozenou autoritou a vysokou mírou zodpovědnosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Plat: Od 100000 CZK do 150000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - manažerská pozice, mzda a benefity budou předmětem jednání! - služební automobil k soukromým účelům - pružná pracovní doba - týden dovolené navíc - příspěvek na stravování - příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo pracoviště: České Budějovice