Nabídka práce > OBCHODNÍ ŘEDITEL| služební vozidlo

OBCHODNÍ ŘEDITEL| služební vozidlo

Náplň práce

Máte zkušenosti s působením na obdobné pozici a domluvíte se německy a anglicky? Pak se neváhejte ozvat, možná hledáme právě Vás!

Nyní obsazujeme pozici OBCHODNÍHO ŘEDITELE.

Vaší náplní práce bude:
* vedení zaměstnanců
* tvorba obchodní a prodejní strategie firmy
* jednání s partnery
* monitoring konkurence
* služební cesty do zahraničí

Požadavky

* VŠ vzdělání
* pokročilá znalost německého jazyka nutností (denní komunikace se zahraničím)
* znalost anglického jazyka min. na úrovni B1
* zkušenost z vedoucí pozice min. 5 let
* zkušenosti z oblasti textilního průmyslu velkou výhodou
* ochota cestovat na služební cesty do zahraničí

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * služební vozidlo * prémie * 25 dnů dovolené * flexibilní pracovní doba * příspěvek na stravování * příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Místo pracoviště: Frýdek - Místek