Nabídka práce > SEŘIZOVAČ VÝROBNÍ LINKY, KOLÍN

SEŘIZOVAČ VÝROBNÍ LINKY, KOLÍN

Náplň práce

Máte zkušenosti se seřizováním strojů a jste manuálně zručný/á? Nevadí Vám práce v nepřetržitém provozu?

Máme pro Vás nabídku pozice SEŘIZOVAČ VÝROBNÍ LINKY, kde Vaší náplní práce bude:

* seřizování automatické linky a výroba hliníkových tub
* servis zařízení, zjišťování poruch, provádění oprav
* dohled nad kvalitou tub
* práce s výrobní dokumentací

Mzda: 25 000 – 31 000 Kč/měsíc – včetně příplatků
Nástup: ihned
Nepřetržitý provoz: 2 dny denní, 2 dny noční, 4 dny volna
Lokalita: Kolín

Požadavky

* vyučení v technickém oboru
* praxe se seřizováním strojů velkou výhodou
* ochota pracovat v nepřetržitém provozu
* spolehlivost, pečlivost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 25000 CZK do 31000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * 1 hodina masáží měsíčně zdarma * Jazykové vzdělávání * Příspěvek na penzijní připojištění * Závodní stravování
  • Místo pracoviště: Kolín