Nabídka práce > PRÁCE V ŘECKU

PRÁCE V ŘECKU

Náplň práce

Jsi čerstvý absolvent a láká Tě práce v zahraničí? Pokud se domluvíš anglicky na úrovni B2 a máš dobré komunikativní dovednosti, pak hledáme právě Tebe!! Pro mezinárodní společnost v Řecku hledáme kandidáty do zákaznického servisu, kde budeš komunikovat s českými zákazníky. Jsme tady dobrá parta a pomáháme si, takže zaškolení se bát nemusíš, vše Tě naučíme. Jestli chceš zažít to pravé dobrodružství a ještě si při tom hezky vydělat, pojď do toho s námi.

Výběrové řízení i nadále probíhá, všechny došlé životopisy a žádosti budou zodpovědně vyhodnoceny a zpracovány online.

Požadavky

- ochota relokace do Řecka (Atény)
- pokročilá znalost anglického jazyka (B2)
- komunikační schopnosti a příjemné vystupování

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Plat: Od 26000 CZK do 32000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - hradíme letenku do Atén, taxi z letiště - zdarma ubytování v Aténách na dva týdny - 13. a 14. mzda - čtvrtletní bonusy - podpora v hledání ubytování, otevření bankovního účtu, získaní potřebných dokumentů - firemní lékař
  • Místo pracoviště: Ostrava