Nabídka práce > Obchodní zástupce pro zemědělskou techniku

Obchodní zástupce pro zemědělskou techniku

Náplň práce

Orientuješ se v zemědělské technice? Baví tě komunikace s lidmi a máš obchodního ducha?
Máme práci právě pro Tebe! Staň se novým členem české společnosti s dlouholetou tradicí. Hledáme vhodné kandidáty na pozici: Obchodní zástupce pro zemědělskou techniku.

Co bude náplní tvé práce?
- vyhledávání nových zákazníků a péče o stávající zákazníky
- zpracování obhcodních nabídek
- monitoring trhu

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru, zaměření na zemědělskou techniku výhodou
- schopnost vést samostatně jednání se zákazníky
- vítáme znalost cizích jazyků (Aj/Nj), ale není podmínkou
- praxe v oblasti obchodu se zemědělskou technikou velkou výhodou
- ŘP sk.B
- zájem o nejmodernější zemědělské stroje

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - práci na ŽL - prémiové ohodnocení na základě dosažených výsledků - firemní benefity - systém vzdělávání - příjemný kolektiv a pracovní prostředí - místo výkonu práce: Rudice u Uherského Hradiště
  • Místo pracoviště: Uherské Hradiště