Nabídka práce > MANAŽER KVALITY|TOP MANAGEMENT|AŽ 100 000 KČ|

MANAŽER KVALITY|TOP MANAGEMENT|AŽ 100 000 KČ|

Náplň práce

Máte za sebou roky praxe v oblasti kvality a přemýšlíte co bude dál? Co třeba si vzít zodpovědnost za výrobní závod a vytěžit maximum ze svého potenciálu.

To nezní špatně, že?

Pro našeho významného klienta, výrobní společnost působící v mezinárodním měřítku, hledáme vhodné uchazeče na pozici "MANAŽER KVALITY|TOP MANAGEMENT|SLUŽEBNÍ VŮZ|AŽ 100 000 KČ|".

Pracovní náplň:

* zodpovědnost za tým kvality (+- 90 kolegů)
* jednání s externími partnery a dodavateli
* koordinace managementu kvality
* sledování a vyhodnocování kvalitativních ukazatelů
* řízení nápravných opatření s cílem zlepšování procesu
* podpora náběhu změn ve výrobě

Požadavky

* VŠ vzdělání v technické oblasti
* zkušenosti s vedením oddělení kvality
* anglický jazyk na komunikativní úrovni (min. B2) - zahraniční cesty, komunikace se zákazníky
* znalosti norem, metod a nástrojů kvality
* silná osobnost s drivem
* řidičský průkaz skupiny B
* ochota cestovat - zahraniční cesty

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 80000 CZK do 110000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * služební automobil/finanční kompenzace služebního vozu * notebook + mobilní telefon * manažerské odměny a bonusy * home office * sick days * flexibilní pracovní doba * 5 týdnů dovolené * příplatky na stravování (stravenky) * penzijní připojištěn
  • Místo pracoviště: Nový Jičín