Nabídka práce > FINANČNÍ MANAŽER l VÝROBNÍ SPOLEČNOST

FINANČNÍ MANAŽER l VÝROBNÍ SPOLEČNOST

Náplň práce

Hledáte novou výzvu a rádi byste pracovali v oblasti controllingu a financí ve výrobní společnosti?

Máte zkušenosti s vedením týmu a praxi ve finanční či ekonomické sféře? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis.

Co Vás na pozici čeká:

- zodpovědnost za finanční a ekonomické řízení společnosti
- zpracování a analýza controllingových reportů
- tvorba finančních plánů, forecastů, rozpočtů a kalkulací
- komunikace s institucemi, jednotlivými odděleními a mateřskou společností

Požadavky

- ekonomické vzdělání
- zkušenosti s finančním řízením či controllingem ve výrobní společnosti
- znalost NJ nebo AJ

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Plat: Od 60000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * Flexibilní začátek/konec pracovní doby * Příspěvek na stravování * Závodní stravování * Příspěvek na penzijní/životní připojištění * Jazykové a profesní vzdělávání * Věrnostní prémie
  • Místo pracoviště: Ústí nad Orlicí