Nabídka práce > OBCHODNÍ ZÁSTUPCE, auto k soukromým účelům

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE, auto k soukromým účelům

Náplň práce

Máte obchodního ducha a vzdělání technického směru? Pak hledáme právě Vás!

Vaším úkolem bude:

- akvizice nových klientů ve svěřeném regionu
- péče o stávající zákazníky
- vedení obchodních jednání
- prezentace produktů společnosti
- samostatné řešení a zpracování obchodních případů a nabídek

Požadavky

Ideální kandidát by měl splňovat následující kritéria:

- min. SŠ vzdělání technického směru
- řidičský průkaz sk. B
- příjemné, reprezentativní vystupování
- předchozí obchodní zkušenosti
- organizační schopnosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 30000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - služební auto i k soukromým účelům - bonus a prémie - příspěvek na životní pojištění - závodní stravování - odměny při pracovních a životních výročích
  • Místo pracoviště: Tábor