Nabídka práce > Specialista kvality v laboratoři - elektro

Specialista kvality v laboratoři - elektro

Náplň práce

Máte vysokoškolské vzdělání v oboru elektroniky/mechatroniky? Vyznáte se v programování mikroprocesorů a hovoříte anglicky? Pokud ano, hledáme právě Vás!

Náplň práce:

* Opravy a údržba elektronických zařízení v QA laboratoři
* Návrhy, vývoj a výroba testovacích zařízení
* Analýza a testování elektronických dílů
* Analýza interních problémů elektronických dílů a sestav
* Zlepšování procesů, aktivní účast na auditech

Požadavky

* VŠ se zaměřením na elektroniku/mechatroniku
* Znalost AJ alespoň na úrovni B1
* Schopnost programovat mikroprocesory
* Znalost LIN komunikace
* Znalost funkcí elektrických pohonů a obvodů

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 28000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Atraktivní finanční hodnocení. * Jazykové kurzy a odborné vzdělávání. * Kafeterie 500 Kč měsíčně. * Zdravotní péče a rehabilitace. * Příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění. * Příspěvek na stravování. * Akce pro zaměstnance. * Odměny
  • Místo pracoviště: Liberec