Nabídka práce > PROGRAMÁTOR PHP, 45 000 Kč

PROGRAMÁTOR PHP, 45 000 Kč

Náplň práce

Jsme si vědomi toho, že dobrých kandidátů v IT oboru je nedostatek. Pokud mezi ně patříte i Vy a aktuálně uvažujete o změně, přečtěte si, co vše Vám na pozici PHP PROGRAMÁTOR nabízíme my!

Náplň práce:
- vývoj a správa interních webových aplikací
- návrh architektury aplikací
- aktivní spolupráce se zákazníkem

Požadavky

VŠ obor informatika/programování, popř. SŠ s praxí min. 5 let v oboru
AJ pro denní využití, aktivní znalost
OOP PHP, znalost Nette frameworku výhodou
Javascript, framework jQuery
HTML + CSS
Databáze MS SQL a MySQL
Analytické myšlení

Pokud umíte nebo znáte, je to Vaše velké PLUS :
Základní znalost administrace IIS a Oracle
Agilní metody vývoje softwaru (např. Scrum)
GIT a vývoj mobilních aplikací
Práce v týmu
Německý jazyk

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 30000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - práce v mezinárodním týmu - systém odborného zaškolení - možnost dalšího vzdělávání a rozšiřování kvalifikace v tuzemských i zahraničních pobočkách společnosti - zajímavý motivační program (13. plat, 5 týdnů placené dovolené, výkonové a další bonus
  • Místo pracoviště: České Budějovice