Nabídka práce > MZDOVÁ ÚČETNÍ - možnost práce na IČO

MZDOVÁ ÚČETNÍ - možnost práce na IČO

Náplň práce

- kompletní vedení mzdové agendy (cca 300 zaměstnanců)
- zodpovědnost za zpracování mezd zaměstnanců
- zpracování podkladů a podání daňových přiznání
- příprava účetních a statistických výkazů
- zpráva docházkového systému
- spolupráce s HR týmem (možnost seberealizace v pestrých HR projektech, podíl při tvorbě interních směrnic)

Požadavky

- SŠ / VŠ vzdělání ekonomického zaměření
- prokazatelná zkušenost s vedením mzdové agendy
- znalost zákoníku práce a souvisejících předpisů
- alespoň základní znalost anglického jazyka, komunikativní znalost velkou výhodou
- samostatnost, pečlivost, schopnost týmové práce, ochota učit se novým věcem
- znalost práce s MS Office (Excel, Word, Powerpoint)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Pružná pracovní doba - Společné firemní akce, výlety a k tomu množství benefitů, jako například: roční bonusy, flexipassy, občerstvení na pracovišti, příspěvek na stravné, příspěvek na penzijní/životní připojištění, vzdělávací kurzy
  • Místo pracoviště: Přerov