Nabídka práce > Vývojář & Tester inovace pro automobilovou elektroniku

Vývojář & Tester inovace pro automobilovou elektroniku

Náplň práce

ATRAKTIVNÍ PROJEKTY, INOVACE PRO AUTOMOBILOVOU ELEKTRONIKU, TESTOVÁNÍ, VÝVOJ !

Buďte součástí našeho nově vzniklého motivovaného týmu!
Nedávno jsme odstartovali projekt na naší nové pobočce v Plzni a do svého týmu hledáme posily, jimž nabízíme získání velmi specifického know-how, nadstandardní platové ohodnocení a spoustu benefitů. Co třeba výhodný operativní leasing od 2 700 měsíčně?

Čeká Vás práce v mladém,přátelském kolektivu, účast na těch nejzajímavějších projektech a spoustu dalšího! Pro více informací se stačí jen ozvat.

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání
- znalost C/C++ či jiného zajímavého jazyka
- angličtina na komunikativní úrovni
- analytické myšlení
- samostatnost ale i týmového ducha
- zájem o automotive

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 40000 CZK do 75000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - zkrácená pracovní doba na 37,5 hodin týdně - systém Cafeterie od 4 000 za rok - stravenky v hodnotě 100 Kč na den - výhodný operativní leasing - výhodné tarify pro soukromé účely - 5 týdnů dovolené - pružná pracovní doba - flexi volno - příspěvek n
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav