Nabídka práce > INŽENÝR KVALITY | sériová výroba

INŽENÝR KVALITY | sériová výroba

Náplň práce

Zvažujete pracovní změnu? Pokud vaše kroky vedou směr KVALITA, pak mi pošlete svůj životopis. Na projekty Tier1 hledáme inženýra kvality pro sériovou výrobu.

- plánování a zajištění kvality projektů v rámci sériové výroby
- primárně Tier 1 (automobilky Volvo, Ford)
- účast na auditech (interní, zákaznické, systémové)
- analýzy kvalitativních ukazatelů
- správa QA dokumentace
- zavádění změn dle požadavků zákazníka a podílení se na inovacích

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání (ideálně technické)
- angličtina slovem i písmem
- alespoň 2 roky zkušeností v kvalitě
- znalost automotive vítáme!
- znalost nástrojů kvality (APQP, 8D, PFMEA, PDCA, 80/20)
- komunikativní kolega, týmový hráč, který s námi aktivně bude řešit úkoly na kvalitě

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Plat: Od 30000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - 13. mzda - smlouva na dobu neurčitou - příspěvek na dojíždění - pružná pracovní doba - možnosti na profesní růst - odborné vzdělávání - příspěvek na stravování - notebook, mobil - firemní akce
  • Místo pracoviště: Velké Meziříčí