Nabídka práce > SPECIALISTA PODPORY | FINANCE

SPECIALISTA PODPORY | FINANCE

Náplň práce

Jste absolvent? Nastartujte kariéru v bance!

Jste rodič? Nabízíme Vám perfektní příležitost, jak skloubit práci a rodinu!

Pokud rádi komunikace s lidmi a hledáte pohodové místo u počítače, neváhejte a pošlete nám životopis!

Máme pro Vás připravené skvělé školení. Napřed si osvojíte jednodušší kroky a podle Vašich dovedností se můžete posouvat dál. Pozice je PASIVNÍ, nejedná se o telesales!

Mzda: fix 20 00 Kč + výkonnostní bonus a prémie po zkušební době, 25 dní dovolené, stravenky, multi ticket, 5 dní zdravotního volna, nadstandardní příplatky za odpolední směnu.

Požadavky

* SŠ vzdělání (maturita podmínkou)
* komunikační dovednosti
* proklientský přístup
* chuť vzdělávat se v oboru bankovnictví
* týmovost a kreativita

Pošlete nám svůj životopis získejte praxi v bance!

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: Od 20000 CZK do 24000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Určitě Vás zajímá, co nabízíme my: * měsíční bonusy * roční odměny * prémie * 5 týdnů dovolené * stravenky v hodnotě 100 Kč * 5 dní zdravotního volna * nadstandardní příplatek za odpolední směnu * multi ticket - příspěvěk na sport, kulturu, rekreaci
  • Místo pracoviště: Hradec Králové