Nabídka práce > Technolog vstřikování

Technolog vstřikování

Náplň práce

Hledáte perspektivní zaměstnání v mezinárodní společnosti působící v oblasti automotive? Baví Vás plasty a máte v tomto oboru zkušenosti? Pak pro Vás máme ideální pracovní nabídku.

Pro našeho významného klienta hledáme vhodného uchazeče na pozici Technologa vstřikování. A co Vás bude čekat?

- Budete zodpovědný za přidělenou technologii v závodě (vstřikování)
- Budete stanovovat parametry výrobního zařízení
- Budete připravovat technologické postupy
- Budete optimalizovat výrobní parametry a postupy
- Budete provádět analýzy vad, stanovení jejich příčin a určuje postupy jejich odstranění
- Budete spolupracovat na kontinuálním zlepšování

Teď už nám chybí jen Váš životopis.

Požadavky

- Min. střední odborné vzdělání technického směru
- Zkušenosti v automotive podmínkou
- Znalost komunikativní AJ
- Uživatelská znalost MC Office
- ŘP skupiny B
- Technické myšlení
- Schopnost a ochota učit se novým věcem

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 38000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. a 14. plat - Firemní vzdělávání - Závodní stravování - Benefitní program Cafeterie - 5 týdnů dovolené - Příjemné pracovní prostředí - Práce v jednosměnném provozu - Flexibilní pracovní doba
  • Místo pracoviště: Jičín