Nabídka práce > Zkušební technik | digitalizace vozů | skvělé benefity!

Zkušební technik | digitalizace vozů | skvělé benefity!

Náplň práce

Pojďte se stát členem skupiny Volkswagen a podílejte se na bezpečnosti jízdy autem. Jsou Vám blízké elektrické a elektronické systémy v automobilech? Čtěte dál!

Do Mladé Boleslavy potřebujeme ZKUŠEBNÍHO TECHNIKA!

Budete součástí firmy, která vytváří propojení mezi výrobci automobilů a dodavateli.

Náplň práce:

- Podpora vývoje a testování elektronických jednotek pro společnost Škoda Auto, a.s.
- Stavba specifických měřících stanovišť
- Odborná podpora pro koncernové systémy a aplikace při vývoji
- Práce s technickou dokumentací
- Práce s diagnostikou vozidla
- Specializovaná měření na vozech (osciloskop, proudová sonda aj.)
- Spolupráce při vývoji elektroniky s koncernem VW
- Účast na zahraničních zimních a letních zkouškách (2x za rok)
- Příprava elektromobilů pro další činnosti konstruktérů a zodpověnost za vysokonapěťové části

Požadavky

- SŠ vzdělání v oboru elektroniky nebo automobilové techniky/diagnostiky
- Vyhláška č. 50/78 Sb. § 5
- Znalost AJ nebo NJ (schopnost komunikace + čtení dokumentace)
- Manuální zručnost
- Obecné technické znalosti
- Orientace v automobilové elektronice výhodou
- Samostatnost a schopnost řešit zadané úkoly
- Pečlivost, spolehlivost, chuť učit se novým věcem
- Řidičský průkaz sk. B
- Ochotu k příležitostným zahraničním cestám

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 42000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - zkrácená pracovní doba na 37,5 hodin týdně - týden dovolené navíc - možnost práce z domova (až 2x týdně) - pružná pracovní doba - flexi volno - stravenky v hodnotě 100 Kč - bonusový systém Cafeterie - odměna při pracovním výročí - vzdělávací kurzy
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav