Nabídka práce > OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE

OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE

Náplň práce

Máte štěstí, TOP firma, z které se jen tak neodchází, leda až do důchodu, hledá Obchodně technického zástupce. Pokud splňujete požadavky, neváhejte mi poslat Váš životopis.

pracovní náplň:
- každodenní návštěvy stálých zákazníků a vyhledávání zákazníků nových
- technická i obchodní podpora stávajícím zákazníkům
- plnění obchodního plánu
- pracovat s produktem, který lidé stále potřebují
- 100% home office - samostatné plánování aktivit

Požadavky

- vzdělání ve stavebnictví
- praxe jako obchodní zástupce, nebo ochota aktivní obchod dělat
- technické znalosti
- ochota jezdit region Morava a Vysočina
- ŘP sk. B a ochotu cestovat
- prokazatelné výsledky v oblasti obchodu s technickým produktem
- oceníme kontakty v oblasti stavebních výplní

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - mnoho benefitů - plat fix + kvartální odměny + roční bonus
  • Místo pracoviště: Olomouc