Nabídka práce > PHP VÝVOJÁŘ l ABSOLVENTI l HRADEC KRÁLOVÉ

PHP VÝVOJÁŘ l ABSOLVENTI l HRADEC KRÁLOVÉ

Náplň práce

PHP VÝVOJÁŘI POZOR!!!!

Pro společnost v Hradci Králové hledáme vývojáře se znalostí PHP, relačními databázemi a HTML.

Chcete pracovat na zajímavém produktu? Preferujete malý tým před korporátem a práci se zajímavým mzdovým ohodnocením a benefity?

Můžete pracovat na IČO/HPP.
Pozice je vhodná i pro absolventy.

Ozvěte se a dozvíte se více. :-)

Požadavky

* Vzdělání v oblasti IT
* Zkušenost s PHP, HTML, relačními databázemi
* Aktivní přístup

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * Příspěvek na benefity v hodnotě 15 000,- / rok * flexibilní pracovní doba * Občasný HO * 3 dny Sickdays * Stravenky v hodnotě 100,- Kč * Mobil, notebook, možnost zapůjčení firemního vozidla
  • Místo pracoviště: Hradec Králové