Nabídka práce > REFERENT ZÁKAZNICKÉHO SERVISU | Až 35.000 Kč

REFERENT ZÁKAZNICKÉHO SERVISU | Až 35.000 Kč

Náplň práce

Jste komunikativní typ a domluvíte se anglicky i německy? Zákazník je pro Vás na prvním místě? Udržování dlouhodobých přátelských vztahů a řešení komplikací je pro Vás hračka? Pak pojďte k nám na zákaznický servis!

Jako referent zákaznického servisu budete:

* připravovat smlouvy s dodavateli a dopravci
* zpracovávat požadavky zákazníků a zajišťovat včasné dodání zásilky
* jednat s klíčovými klienty a dodavateli
* řešit reklamace od zákazníků, dodavatelů, dopravců
* pomáhat zajišťovat přepravy ve spolupráci s disponenty

Požadavky

* komunikativní AJ i NJ
* zkušenosti s jednáním se zákazníky
* praxe v transportu
* znalost dopravních předpisů
* samostatnost, rozhodnost, odolnost vůči stresu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Zákaznický servis,
  • Plat: Od 30000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * měsíční finanční bonusy * 5 týdnů dovolené * stravenky v hodnotě 70 Kč plně hrazené zaměstnavatelem * pružná pracovní doba * příspěvek na penzijní připojištění * jazykové kurzy a odborné vzdělávací programy * loajality bonus po prvním roce, dále p
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav