Nabídka práce > HELPDESK internetového bankovnictví | HK | od 20 000Kč/měs

HELPDESK internetového bankovnictví | HK | od 20 000Kč/měs

Náplň práce

Super příležitost! NASTARTUJ KARIÉRU V BANCE!

Rádi bychom Ti představili pozici, na které budeš pracovat na PC, komunikovat s klienty a předávat jim informace, které se týkají internetového bankovnictví, případně produktů banky. Neboj, vše Tě naučíme!

Měsíční mzda: fix 20 000 Kč + výkonnostní bonusy, stravenky ve výši 100,- Kč, cafeterie, 25 dní dovolené, zdravotní volno, nadstandartní příplatky.
Lokalita: centrum Hradce Králové

Požadavky

Baví tě komunikovat s lidmi, hledáš práci spojenou s počítačem a orientuješ se na internetu a v aplikacích? Máš minimálně maturitu? Pak je tato pozice "Helpdesk internetového bankovnictví" přímo pro Tebe!

Pošli nám svůj životopis získej praxi na Helpdesku!

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Zákaznický servis,
  • Plat: Od 20000 CZK do 23000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Určitě Tě zajímá, co nabízíme my: * 5 týdnů dovolené * 5 dní zdravotního volna * stravenky * příplatek za odpolední směnu * flexipasy * Společenské akce a sportovní hry * pozice je pasivní, nejedná se o aktivní telesales
  • Místo pracoviště: Hradec Králové