Nabídka práce > SVAŘOVACÍ INŽENÝR| 35 - 60 000 Kč

SVAŘOVACÍ INŽENÝR| 35 - 60 000 Kč

Náplň práce

Rozumíš technologii svařování kovů a jsi otevřen nové výzvě? Občasná komunikace v Aj pro tebe není problém?

Pak se nám určitě přihlaš! Právě hledáme nové členy týmu do oddělení technologie do firmy v České Lípě.

SVAŘOVACÍ INŽENÝR

Náplň práce:
* Návrh technologických postupů a procesů
* Zodpovědnost nad přiděleným projektem v rámci týmu
* Kontrola a prověřování výrobních technologií
* Úzká komunikace s výrobou
* Správa související technické dokumentace
* Podílení se na zlepšování procesů, audity

Mzda 35 - 60 000 Kč dle praxe a zkušeností.

Lokalita: Česká Lípa - pokud jsi zdaleka, nabízíme relokační bonus!

Požadavky

* min. SŠ vzdělání technického směru
* AJ na komunikativní úrovni (B1)
* orientace ve výkresové dokumentaci
* týmový duch, chuť se vzdělávat
* SAP výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13. plat * 5 týdnů dovolené * prémie za podněty ke zlepšení * pružná pracovní doba * cafeterie * relokační bonus * příspěvek na penzijní či životní pojištění * možnost kariérního růstu
  • Místo pracoviště: Česká Lípa