Nabídka práce > SERVIS práce na PC, administrativa, zákaznická podpora

SERVIS práce na PC, administrativa, zákaznická podpora

Náplň práce

Hledáme komunikativní uchazeče na podporu zákaznického servisu pro banku v centru Hradce Králové. Pronikněte do tajů bankovních produktů a získejte praxi pro další kariérní růst. #communicativeskills #finance #bank #support #fun #newfriends #newexperience

Chtěli bychom Vám představit pozici, na které budete denně pracovat na PC a komunikovat s lidmi a předávat jim informace, které se týkají produktů banky. Nebojte, na vše Vás zaučíme!

Mzda: fix 18 000 Kč + výkonnostní bonus po zkušební době cca 2 000Kč, stravenky, Multiipasy, 25 dní dovolené, Sick Days, nadstandardní příplatky.
Lokalita: centrum Hradce Králové
Nástup od července 2018

Požadavky

* SŠ vzdělání
* chuť získávat nové informace v oboru bankovnictví
* proklientský přístup
* komunikační dovednosti

Pošlete nám svůj životopis získejte praxi v Bance!

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Zákaznický servis,
  • Plat: Od 18000 CZK do 21000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Určitě Tě zajímá, co nabízíme my: * 5 týdnů dovolené * 3 dny zdravotního volna * stravenky * příplatek za odpolední * flexipasy * Společenské akce a sportovní hry * pozice je pasivní, nejedná se o telesales
  • Místo pracoviště: Hradec Králové